ŚLADY NASZYCH STÓP

 

Podziel się z nami wrażeniami z Twojej niezapomnianej wyprawy i przeczytaj relacje innych kamperowiczów.

Niemcy

Litwa

Łotwa

Estonia

Finlandia

Norwegia

Szwecja

Podróż Camperem Norwegia 2018

Podróż rozpoczęliśmy od najdłuższego odcinka, jaki pokonaliśmy w czasie całej wyprawy. Z Torunia dotarliśmy w okolice Rygi na Łotwie.

Kolejny etap to podróż drogą Via Baltica do stolicy Estonii Tallina. Droga trochę w remoncie, ale...

 

Kuba Z.

Niemcy

Dania

Austria

Jesteśmy rodzicami 3 dzieci: córka ma 13 lat, chłopcy po 6. Siedem lat różnicy to na tym etapie bardzo dużo, jest nam coraz trudniej znaleźć takie rozrywki dla całej rodziny, aby każdy bawił się dobrze. Dwa lata temu przyjaciele polecili nam wyjazd do Legolandu na Dzień Dziecka. Tak zaczęła się tradycja corocznych, kamperowych wyjazdów do najlepszych parków rozrywki w Europie.

Natalia C.

Niemcy

Włochy

Lichtenstein

Szwajcaria

W kolarstwie, zwłaszcza amatorskim jest tak, że apetyt na więcej rośnie bardzo szybko. Więcej wzniesień, więcej kilometrów, więcej wyzwań. A gdyby tak zmierzyć się z górskimi etapami Giro d`Italia, a przy okazji poczuć kolarskie emocje i kibicować najlepszym? Pomysł na tegoroczną wyprawę i przygotowania do niej rodził się miesiącami. Wypożyczyliśmy kampera, spakowaliśmy rowery i wyruszyliśmy w długą podróż na 101 wyścig dookoła Włoch.

Karol B.

Polska

Gościliśmy z żoną już na niejednym kempingu. Na studiach dużo podróżowaliśmy, zwykle na stopa z namiotem pod pachą. Trafiały się miejsca lepsze i gorsze, ale nigdy nie zniechęciliśmy się do dalszego „kempingowania". Wręcz przeciwnie - często podglądaliśmy niemieckich i szwedzkich turystów. Zdumiewało nas to, jak są świetnie zorganizowani, jaki mają sprzęt i jak wygodnie potrafią się „zainstalować" na campingu. Obiecaliśmy sobie, że jak dorośniemy ( :) ) i będziemy bogaci, to też tak będziemy robić.

Krzysiek M.

Włochy

Kamperem na narty? Zimą? W góry, gdzie codziennie pada śnieg, a temperatura schodzi poniżej zera? Na początku brzmiało to dla nas nierealnie. Zaczęliśmy czytać, pytać wśród znajomych, aż zachęceni pozytywnymi opiniami postanowiliśmy jechać na narty do Włoch kamperem.

Mariusz B.

Polska

Pierwszy nocleg zaplanowaliśmy u bram Warmii – w Olsztynie. Wybraliśmy niewielki kemping Pirat, położony nad samym jeziorem Ukiel. Jeszcze przed wieczorem zrobiliśmy sobie krótką wycieczkę rowerową po lesie otaczającym kemping (rowery można także wypożyczyć na miejscu).

Marta W.

Polska

Słowacja

Wizja podróży kamperem kusiła nas już od jakiegoś czasu. Byliśmy pełni obaw, jak zniesiemy daleki wyjazd, czy damy radę spakować całą 4-osobową rodzinę, czy nasze nastoletnie pociechy (14 i 16 lat) wytrzymają tyle czasu z rodzicami pod jednym małym dachem. Postanowiliśmy zaryzykować i na majówkę pojechać kamperem.

Alina G.

 

Adres

  • Biały Bór Oddział Celny
    86-302 Grudziądz

Telefon

Copyright Rental Camper

Created By H7