SERWIS

 

W oparciu o zdobyte doświadczenie oraz liczne kontakty w zakresie pozyskania oryginalnych części zamiennych naprawiamy większość znanych marek kamperów i przyczep kempingowych.

Zajmujemy się przeprowadzaniem napraw bieżących, konserwacją, przeglądami i przeróbkami aut.

W ramach oferty świadczymy: przeglądy instalacji gazowych, przygotowanie pojazdów przed sezonem i przeglądy po sezonie, naprawę lub wymianę uszkodzonych części (np. mebli, wyposażenia lub poszycia), naprawy lodówek, piecyków, bojlerów itp. Wykonujemy zabieg ozonowania części mieszkalnej auta / przyczepy – dezynfekcji wnętrza pojazdu oraz kompleksowego jego czyszczenia.

Specjalizujemy się także w niestandardowych przeróbkach stolarskich zabudowy, montażu anten satelitarnych, dodatkowych zamków, nagłośnienia i kina domowego, klimatyzacji, ogrzewania centralnego lub postojowego, bagażników rowerowych i motorowerowych, markiz, systemów samojezdnych, wymianę pieców, lodówek i przetwornic 230V.

Wkładamy serce w to co robimy a każdy kamper czy przyczepę w naszym serwisie traktujemy indywidualnie i dbamy jak o swoją własną. Nie zwlekaj z przeglądem lub naprawą na ostatnią chwilę.

Nie masz czasu? Przyjedziemy po Twoją przyczepę / kampera - wykonamy uzgodniony zakres prac i odstawimy pojazd pod wskazany adres!

Umów się do naszego serwisu! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

 

Adres

  • ul. Śniadeckich 52/18
    86-300 Grudziądz

Telefon

Copyright Rental Camper

Created By H7