KAMPERY

 

Opis

KILIG 50 ALKOWA 6 os.

KILIG 50 2023r

Gdziekolwiek wyruszysz, podróżując kamperem wszędzie będziesz czuł się jak w domu. 6-osobowy kamper KILIG 50 to gwarancja najwyższego standardu.

Specyfikacja

Długość całkowita

6,97 m

Szerokość

2,3 m

Maks. moc silnika

170 KM

Wysokość

3,04 m

Maks. liczba osób dorosłych

6 + 1

Masa włansa

2850 Kg
Zaprojektowany dla najwyższego komfortu KILIG 50

Silnik o mocy 130 KM, nadwozie Rimor Comprex oraz kamera cofania zapewniają wygodę prowadzenia pojazdu. Wykorzystująca najnowsze technologie aerodynamiczna konstrukcja alkowy (części sypialnej nad kierowcą i pasażerem) nie tylko wpływa na walory wizualne pojazdu, ale również gwarantuje maksymalną redukcję hałasu, nawet przy wyższych prędkościach.

Funkcjonalnie rozplanowane wnętrze KILIG 50

Wygodę podczas podróży gwarantują między innymi: wydzielona kuchnia z miejscem do pracy i przechowywania produktów spożywczych oraz niezbędnych sprzętów, komfortowa jadalnia, dwie sypialnie (z przodu i z tyłu kampera), a także łazienka z osobnym, prysznicem i WC wykończona w stylu hotelowym.

Wszechstronne wyposażenie KILIG 50

Podróżując kamperem RIMOR do dyspozycji masz m. in. klimatyzację, nowoczesne i klimatyczne oświetlenie LED Ambiente, system rolet moskitier i zasłon, który w upalne dni ochroni Cię nie tylko przed zbyt mocnym słońcem, ale i przed owadami. W salonie czeka na Ciebie TV wraz z DVD. W kuchni możesz korzystać m. in. z wysokociśnieniowego ekspresu (a, jeśli wolisz – także z tradycyjnej kawiarki).

Dodatkowe opcje ładowania

Kamper został wyposażony w system solarny oraz ponadstandardowy dodatkowy akumulator, co umożliwia swobodne biwakowanie nawet w miejscach pozbawionych dostępu do źródła prądu.

Dobierz dodatki

Chcesz urozmaicić swoją wyprawę o niezapomniane przeżycia? Sprawdź, co możemy zaoferować Ci dodatkowo

Galeria

Cennik

Sezon wysoki

609.76 PLN

Sezon średni

487.50 PLN

Sezon niski

406.50 PLN

Kaucja zwrotna

3000.00 PLN

Sprawdź dostępność kampera

Wybierz zakres dostępnych dni i przejdź do wypełnienia formularza.

 

Adres

  • Biały Bór Oddział Celny
    86-302 Grudziądz

Telefon

Copyright Rental Camper

Created By H7